Kontakt

 

ICQ:  276-547-407

mail: jirka.hlavacek@centrum.cz

 

Georginův sportovní pondělníček

16.3.2009 NOVINKA Out off topic, Trvalý odkaz

Tak dneska poprvé pondělní zhodnocení týdenního dění ve světě sportu.

 

Marťa Sáblíková, česká holka z českýho rybníka už po třetí za sebou vyhrála mistrovství světa v rychlobruslení. Gratuluji Martino! Dařilo se i další české slečně sportovkyni, Šárka Záhrobská zakončila slalomovou sezonu třetím flekem a v konečném pořadí disciplíny poskočila na druhé místo. Jen tak dál holky, fandím vám!

V hokeji mi udělaly velikou radost Koněpůlky - a myslím že sobě taky, dovolenou si určitě užijí :-)

Ve světě fotbalu střídavě oblačno, Barca zase jede jako dobře namazanej stroj, po výprasku Lyonu si poradila v domácí lize i s Almerií a opět odskočila baletkám. Visca el Barca! Z výsledků ještě zaujal Liverpool. Na Old Trafford vyprovodil domácí Manchester čtyřgólovým výpraskem. Barošák se opět trefil v Turecku, mohl by si něco nechat i na repre.

Ale ti votroci, ti votroci mě moc trápí. Prohra v Ústí nad Labem a další pád v tabulce :-( Opravdu si rozmyslím jestli v neděli na Jihlavu půjdu. To zase bylo slibů před sezonou, však to známe...

Týniště v divizi ani snad komentovat nebudu...spadnou a bude klid, už bylo na čase.

Komentář ke článku (1)

nemám Facebook - nežiju!!!

15.3.2009 NOVINKA Out off topic, Trvalý odkaz

Tak si takhle sedím v poklidu při pátečním večeru v oblíbený hospůdce s kamarády a jak to obvykle bývá, po vychutnání pátého točeného přicházejí na řadu neobvyklá témata. Tentokrát to však bylo téma o kterém jsem nevěděl už vůbec nic. Prý nějaký web Facebook? Bez profilu na Facebooku se v dnešní době prý nedá žít, to jste věděli? Já tedy asi nežiju, protože o nějakým Facebooku nemám ani tucha, na druhou stranu i tak se mi to nežití docela líbí :-)

PS: Stejně se tam asi v nejbližší době regnu...jen tak na zkoušku, to je jasný ;-)

Komentář ke článku (27)